2024 - slavíme 25 let

Pozvánka na festivalu rekordů, bude tam i florbal

Ve dnech 7. až 8. června se na Masarykově náměstí koná 34. ročník festivalu Pelhřimov – město rekordů. Na této akci bude i Florbal Pelhřimov.

Každoročně druhý víkend v červnu se v Pelhřimově koná akce, na níž jsou k vidění činorodí lidé, kteří jsou ve svých oborech výjimeční. Představovaných oborů je široká škála, takže na festivalu vznikají desítky českých i světových rekordů. Festival je zdrojem neobvyklých situací, postřehů a námětů, které v návštěvnících zanechají hluboký zážitek a jsou celoročně využívány také redaktory nejrůznějších médií. Součástí festivalu jsou také koncerty, taneční vstupy, dobrá zábava, jídlo i pití.

Florbal Pelhřimov bude na akci celé sobotní odpoledne. V Pelhřimově bude poprvé naistalován speciální venkovní povrch, na kterém si budou moci návštěvníci přímo na náměstí zahrát florbal. Součástí akce bude také měření rychlosti střelby. K dispozici budou florbalky všech velikostí, takže dorazit mohou všechny věkové kategorie. Propagovat budeme také letošní ročník KFC Street Floorball League.  Akce je součástí oslav 25 let oddílu florbalu v Pelhřimově a návštěvníci mohou napsat či nakreslit přání k výročí oddílu přímo na florbalový mantinel, který bude součástí všech ligových utkání v nadcházející sezóně.

V rámci hlavního programu převezme na hlavním pódiu v 16:00 hod náš oddíl z rukou zástupců Agentury Dobrý den již druhý certifikát o vytvoření českého rekordu. Agentura Dobrý den zastřešujeme celou oblast rekordů a kuriozit. Je správcem České databanky rekordů, provozovatelem Muzea rekordů a kuriozit, autorem a vydavatelem Českých knih rekordů.

Přijměte pozvání do Pelhřimova, přijďte na Masarykovo náměstí a dozvíte se přímo na místě, s jakým rekordem se Florbal Pelhřimov dostane do dalšího vydání České knihy rekordů. Sobotní odpolední program startuje ve 13.00 hod a končí cca v 18:00 hod.

viz také: